Pronájem auta

Oblast jižního Španělska je skvělým místem na cestování autem a návštěvě mnoha zajímavých míst, památek, pláží či horských městeček nebo dokonce lyžařského střediska Sierra Nevada, které je vzdálené pouze cca 2.5 hodiny od apartmánu. Určitě doporučujeme všem našim klientům zapůjčení auta, aby si svou dovolenou užili co možná nejvíce a poznali mnoho krásných míst ve Španělsku.

Pro mnoho lidí je právě zapůjčení vozu v cizí zemi noční můrou například z důvodu jazykové bariéry a proto jsme pro naše klienty připravili skvělou nabídku zapůjčení vozu na letišti Malaga, Gibraltar nebo přímo v Esteponě. Zapůjčení vozu probíha snadno, rychle a pro naše klienty navíc bez nutnosti použití kreditní karty (jiné společnosti vyžadují kreditní kartu při zapůjčení, kde navíc drží určitou částku až do vrácení vozu).

Rezervace a výběr vozu probíha online před odletem do Španělska. Součástí nabídky je navíc plné pojištění vozu, dále možnost zapůjčení sedaček pro děti zdarma a bez depositu, které by Vám jiné společnosti účtovaly. Pro naše klienty máme navíc domluvenu další slevu z pronájmu vozu 5%. Snadné je také vyzvednutí vozu, kde bude na naše klienty čekat zástupce půjčovny přímo u exitu.

Prohlédněte si apartmán, zahradu vč. dvou bazénů a krásné okolí písečných pláží