Pláže a okolí

Pobřeží Španělska Costa del Sol to není pouze golf nebo noční život, ale jsou to i desítky kilometrů krásných písečných pláží, které jsou veřejně přístupné zdarma. Pláže jsou písčité, pravidelně udržované a téměř všechny pláže mají k dispozici bezplatné WC a sprchy pro veřejnost. Na většině z nich lze také navíc pronajmout lehátko, slunečník nebo někde dokonce pohodlnou plážovou pohovku.

Apartmán nabízí svým návštěvníkům přímý vstup na písečnou pláž ze zahrady komplexu, která se táhne podél celého pobřeží až na jih k Gibraltaru. Pouhých pár minut pešky po pláží se nachází typická plážová restaurace tzv. „chiringuito“ La Sal, ve které si dáte výborné jídlo a pití s krásným výhledem na moře. Další chiringuitos např. Marina Playa nebo Sabinillas jsou o pár desítek metrů dál po pláži a tak si každý vybere tu svou. 

Přímo kolem apartmánu vede The Senda Litoral de Malaga, tzv. pobřežní cesta Malagy, což je projekt propojující celé pobřeží provincie Malaga, jižně od Manilvy až k Nerja na severu. Celá pobřežní cesta je projektována na délku cca 160km a aktuálně propojuje téměř celé pobřeží. Návštěvníci tak mohou využít celé trasy kolem pobřeží pro běh, kolo či večerní procházky kolem pláže.

Estepona_apartman jizni Spanelsko_plaz_promenada

Nejnavštěvovanější pláž v okolí je Playa de Rada. Krásná, široká, písečná pláž s měkkým pískem, která nabízí spoustu aktivit a plážových barů. Pláž se táhne kolem celé promenády v Esteponě, moře je čisté a ideální pro děti. Dále stojí za zmínku např. Playa del Cristo s 2 plážovými bary nebo v okolí apartmánu Playa Chica, Casares beach, Playa Ancha nebo Playa de Galera (klidnější místo ideální pro windsurfing, potápění nebo rybaření). Všechny pláže jsou dostupné v pěší vzdálenosti nebo lze využít Uber, vlastní vozidlo nebo taxi pro ty, kteří chtějí relaxovat o něco dál od apartmánu.

Prohlédněte si apartmán, zahradu vč. dvou bazénů a krásné okolí písečných pláží