Noční život

Na Costa del Sol nejlepší časy začínají, když slunce zapadá. Terasy, plážové kluby, hospody a noční kluby, kde si můžete užít noční život. V okolí apartmánu je nejlepší vyrazit na jih kolem pláže, kde jsou typické plážové bary a restaurace tzv. „chiringuito“,ve které si dáte výborné jídlo a pití s krásným výhledem na moře, dále pokračovat až k přístavu Puerto de la Duquesa. Krásná promenáda obklopující přístav nabízí skvělé restaurace, bary a kavárny pro každodenní zážitek.

Můžete se také vydat druhým směrem do Estepony (delší procházka nebo pár minut autem). V Esteponě je jednou z možností centrum, kde můžete tančit až do rána. Po setmění si můžete užít také Marinu, snad nejoblíbenější oblast pro noční procházky, kde najdete většinu nočních klubů Estepony.

O něco vzdálenější, ale zcela určitě stojí za to navštívit, je přístav Puerto Banus v Marbelle – jedno z nejznámějších míst v Evropě pro svou okouzlující scénu nočního života. Ačkoli Puerto Banus není v žádném případě klidný ani ve dne, rozhodně ožívá v noci, zejména v letních měsících s místním i turistickým davem. Většina barů se nachází podél Calle Ribera a podél druhé linie, které jsou otevřené až do pozdních nočních hodin.

Sport a volný čas na Costa del Sol