Golf na Costa del Sol

Uvažujete nad tím, že pojedete na golf do Španělska? Costa del Sol, v překladu Slunečné pobřeží, často nazývané golfisty také jako Costa del Golf, je považováno za nejznámější španělskou golfovou destinaci s více než 70 golfovými hřišti kolem pobřeží. Celá oblast navíc láká nádhernou přírodou, celoročně příznivým klimatem, úžasnou gastronomii a písečnými plážemi.

Lokalita apartmánu v první linii u moře je užasnou výhodou, ale co golfová hřiště, jejich dostupnost a kvalita? V podstatě do 5 minut autem od apartmánu se nachází několik golfových hřišť v různých cenových relacích vč. velmi známého hřiště Finca Cortesin Golf Club. Mezi další hřiště v okolí apartmánu patří: Doňa Julia Golf Club, Casares Costa Golf, Estepona Golf a La Duquesa Golf & Country Club. Přibližně 20 minut jsou vzdáleny další známá hřiště La Reserva nebo Alcadeisa.

Subtropické klima v jižním Španělsku nabízí průměrnou roční teplotu cca 24 °C a velmi málo srážek. To znamená, že španělská golfová hřiště jsou k dispozici téměř po celý rok, nicméně nejoblíbenějšími měsíci pro hraní golfu na pobřeží jsou určitě jaro a podzim.

Sport a volný čas na Costa del Sol