Lokalita apartmánu

Svou výjimečnou polohou leží na jednom z nejkrásnějších míst Španělska, na jižním pobřeží Costa del Sol nebo-li slunečném pobřeží, kde slunce svítí kolem 300 dnů v roce a nabízí tak svým návštěvníkům krásné počasí téměř po celý rok. Tato oblast je dominantou andaluské provincie, která se rozkládá na jihu Španělska o celkové délce cca 300 km a sahá po celém břehu Středozemního moře od Almérie na až k Tarifě u Gibraltarské nížiny.

Apartmán leží jen několik málo kilometrů jižně od malebného městečka Estepona. Z jedné strany ho lemuje blankytné Středozemní moře, na druhé se zvedá pohoří Sierra Bermeja s vrcholy přes 1 400 metrů. Po dálnici se lze rychle dopravit až na úplný jih k Gibraltaru, druhým směrem se nachází metropole Malaga s mezinárodním letištěm. Základ města Estepona tvoří původní zástavba plná úzkých uliček s typicky andaluskou atmosférou a bílými domečky, na níž navazuje nově vybudovaná rekreační zóna s přístavem.

Jižně od apartmánu se nachází krásný přístav Duquesa, který nabízí kompletní služby mariny pro milovníky plavby jako např. Jet Boat, Wake Board, výlety lodí a potápění. Krásná promenáda obklopující přístav nabízí skvělé restaurace, bary a kavárny pro každodenní zážitek.

Cestovani_apartman_jizni_spanelsko

Nejpohodlnější a zároveň nejrychlejší variantou je letět přímo do Malagy. Poletíte-li v hlavní turistické sezóně (červen až září), máte zaručen velký výběr letů i cen díky nabídce linek od nízkonákladových dopravců. Společností, které létají přímými linkami do Španělska (Malagy), jsou například aerolinky SmartWings s odlety z Prahy nebo aerolinky Ryanair, které létají z Prahy, Vídně, Bratislavy či Krakova. Přímo z letiště je poté nejlepší variantou pronajatým vozem přímo na apartmán (více v kategorii pronájem auta) nebo využít Taxi službu, Uber a nebo autobus (pro scestované osoby).

Do španělské Estepony se z České republiky dostanete samozřejmě i autobusem, vlakem nebo autem. V případě delšího pobytu doporučujeme využít osobní automobil, protože ho můžete zároveň využít pro výlety a ušetříte tak za pronájem vozu v místě pobytu (cesta trvá z Prahy cca 30 hodin).

Prohlédněte si apartmán, zahradu vč. dvou bazénů a krásné okolí písečných pláží